Geoblog.pl    arturkaska    Podróże    Tajlandia, Indie, Nepal    I po treku

I po treku

Nepal
Nepal, Pokhara
Przejechano 19980 km

Z Jomosom spowrotem do Pokhary kupujemy bilet na samolot, ktory sam w sobie byl fajna atrakcja, 30 minutowy lot nad himalajami w malutkim 20 osobowym samolocie robi wrazenie. W Pokharze zostajemy jeszcze na dwie noce by odpoczac, obmyc sie i zrobic generalne pranie po wedrowce. Artur postanawie tez skorzystac z uslug lokalnego fryzjera, golibrody i masazysty w jednym. Po strzyrzeniu i goleniu brzytwa!! przyszedl czas na masaz ramion i plecow bardzo relaksujacy po 10 dniach noszenia plecaka (Kaska tez sie skusila). Nastepny dzien to juz tylko leniuchowanie i lazenie po sklepach( to podobno dla relaksu:)). Nastepnego dnia rano jedziemy do Kathmandu i zegnamy sie z Pokhrara i himalajskimi szlakami, Kaska nie daje sie namowic na jeszcze jeden wypad.

Ala i Jerzy
Ala i Jerzy - 2007-04-07 16:57
Nareszcie się odezwaliście!
Ze zdjęcia widać, że Artur tak nie do końca będzie ostrzyżony.
Jesteśmy bardzo ciekawi wrażeń lotu nad Himalajami, takich bliższych.
POZDROWIENIA ! I jeszcze raz WESOŁEGO ALLELUJA !

Małgo.
Małgo. - 2007-04-08 14:54
Witajcie!!
Golibroda masażystą. Zazdroszczę Kasi.
A gdzie foty z lotu ptaka? Taki skąpy zapis. Ostatnio rozpieściliście nas trochę.
Myślę, że znajdziecie jeszcze sposobność żeby coś więcej napisać.
Gubiniacy życzą wesołego Alleluja!! Papatki.

Sceptyk
Sceptyk - 2007-04-08 22:14
Przeciez Kaska oddala Arturowi swoja kosmetyczke i nie mogly jej bolec ramiona, bo od czego? Prawie nic nie miala w swoim plecaku! Nic nie rozumiem... Po co byl jej ten masaz?
No i jeszcze jedno - chodzenie po sklapach jest relaksujace, a chodzenie po gorach nie... Znowu, nic z tego nie rozumiem!

Entuzjasta
Entuzjasta - 2007-04-08 22:37
Pozdrowienia z Polski i szczesliwych Swiat Wielanocnych! U nas byly kopy jaj, pasztety rumiane, chleby swieze, buraczki, a do tego schaby i szynki delikatne i kielbasy biale! Myslimy o Was i pozdrawiamy.

Franczeska
Franczeska - 2007-04-10 13:58
Witam!!! Dla Kaśki masaż zawsze się należy, bez względu na wszystko. A ja to sie cieszę, że się niedługo zobaczymy. Hura! Zapraszam na harbatę!Ciao! Ps. Przystojnyś Arturze...

arturkaska
arturkaska - 2007-04-10 17:04
Dziekujemy wsztstkim zaa swiateczne zyczenia.! Przepraszamy, ze ostatni wpis byl taki krotki ale niestety cierpielismy z powodow ekm... zoladkowych i dluzej nie wysiedzielismy :). Jaeczka wiec w tym roku nie bylo, ale lany poniedzialek jak najbardziej!
Zawartosc kosmetyczki jest scisle tajna i w zadnym wypadku nie moze zostac upubliczniona, a w plecaku jeszcze sie pare rzeczy znalazlo (pare butelek na przyklad:))

arturkaska
artur i kaska