Geoblog.pl    arturkaska    Podróże    Tajlandia, Indie, Nepal    Z Kathmandu do Dharamsali
2007

Z Kathmandu do Dharamsali

Indie, Dharamsala

DZIEN 79 8.04.2007
Z Nepalu wracamy do Indii, droga droga powietrzna. Mimo choroby jakos udalo nam sie wsiasc do samolotu. Dobrze ze Artur byl na tyle przytomny by sprytnie wejsc na lotnisko (jak w Rejsie "sluzbowo":)) bez stania w gigantycznej kolejce do wejscia (maja tam tylko jedna maszyne do przeswietlania bagazu wiec ludzie wpuszczani sa partiami). Z samolotu moglismy znow podziwiac Himalaje. W Dehli nie zabawilismy dlugo, kupilismy bilety na kolejny turystyczny autobus, tym razem , uwaga! sypialny! Po dlugiej wyboistej, kretej drodze znow bylismy w Himalajach, a konkretnie w Dharamsali, siedzibie Dalai Lamy i rzadu tybetanskiego na uchodzctwie.

Sceptyk
Sceptyk - 2007-04-10 22:10
Czyli "Polak Potrafi!". Jak wyglada "autobus sypialny"? A te strzalki na mapie cos sie pokrecily - nie wpisaliscie tam Delhi.

Ala i Jerzy
Ala i Jerzy - 2007-04-11 14:03
Bardzo nam przykro z powodu Waszej choroby.Powinniście jeść i pić z innych żródeł, wtedy jedno z Was może uchroniłoby się od choroby i mogłoby opiekować się drugim.
Czy teraz jest już dobrze ?
U nas Święta były zimne. Wiało, dmuchało i było bardzo nieprzyjemnie. Podobno na dniach ma być lepiej, czyli na Wasz przyjazd.
Pozdrawiamy i czekamy

arturkaska
arturkaska - 2007-04-13 16:37
To moze nie taki glupi pomysl z tym jedzeniem w roznych miejscach... :)))
Strzalki nam sie nie pokrecily tylko to sie nie tak latwo na tej mapie zaznacza, a do Delhi jeszcze wrocimy!
A autobus mial miejsca siedziace na dole i lezace na gorze, spalo sie po dwie osoby, jedyny problem to to ze rzucalo strasznie na tych indyjskich drogach, a jak wjechalismy na gorskie serpentyny to juz w ogole byla tragedia.

arturkaska
artur i kaska